10G16FDHORX
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
10G16FDHORX
Presskoppling Rak, Ø5/8'', Inv-M24-DKO-16S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
71 mm
B
33,5 mm
D
5/8"
DN
16 mm
Diameter rör
16 mm
H
30 mm
Modell kod
10G-16FDHORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
5/8 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C