MS02-7000
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS02-7000
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=7000MM, 630 Bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
7000 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
Stregkode
342598
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information