MS02-1000
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
MS02-1000
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1000 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
1000 mm
Modell kod
SMS-20-1000-B-W3
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar