MS02-0700
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS02-0700
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=700MM, 630 Bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
700 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
250536
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Artikel datablad
Andra tittar på
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm