MS02-2000
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS02-2000
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 2000 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
2000 mm
Modell kod
SMS-20-2000-B-W3
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar