MS01-3200
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
17 varianttia
Valittu variantti:
MS01-3200
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3200 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
3200 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
327087
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Läggs en och en i påse med Etikett till Butik
Product datasheet
Others has been looking for
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm