MS01-0200
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
17 varianttia
Valittu variantti:
MS01-0200
MÅLESLANGE 16X2 - 1/4" 200MM
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
200 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C