MS01-10000
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS01-10000
MÄTSLANG M16x2 - G1/4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Förpackningsstorlek
Streckkod
426088
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Produktinformation
KAPLÄNGD: 10m
Product datasheet
Andra tittar på
MÄTSLANG M16x2 - G1/4"
Artikelnummer:
MS01-0630
Förpackningsstorlek:
Test hose assy., M16xM16 1
Test hose assy., M16xM16 1
Artikelnummer:
MS02-1000
Test hose assy. M16xM16
Test hose assy. M16xM16
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 750 mm