MS01-0500
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS01-0500
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
500 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Package size
Barcode
118281
Gross weight
0,90 Kg
Net weight
0,90 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Product datasheet
Others has been looking for
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 500 mm