MS01-0800
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS01-0800
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=800MM 630 Bar
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
800 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
Barcode
288638
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information