MS01-1500
Utvald variant:
MS01-1500
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
1500 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
118286
Bruttovikt
0,09 Kg
Nettovikt
0,09 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Product datasheet
Others has been looking for
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm
Partnumber:
MS01-0500
Package size:
Min. order quantity is:
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 500 mm
Partnumber:
MS02-0500
Package size:
Min. order quantity is:
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1500 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2000 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1000 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=400MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 2000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 750 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4 L=300MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=7000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 3000 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=10000MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=800MM 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=4000MM, 630 bar
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3200 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2500 mm
Högtryckstestslang. M16 x Tryckmätare
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 5000mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=800MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 200 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 3500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 5000 mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=4000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 200 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 750 mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=700MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=6000MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=600MM, 630 Bar