MS01-0400
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS01-0400
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=400MM, 630 Bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
400 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
288635
Bruttovikt
0,076 Kg
Nettovikt
0,076 Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation