MS01-4000
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS01-4000
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=4000MM, 630 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
4000 mm
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Package size
Barcode
242921
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information