MS01-5000
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
MS01-5000
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 5000mm
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
5000 mm
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar