MS02-0750
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS02-0750
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 750 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
750 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C