MS02-0500
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS02-0500
Test hose assy., M16xM16
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
500 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C