MS02-4000
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS02-4000
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=4000MM, 630 Bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
4000 mm
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
250537
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Product datasheet
Andra tittar på
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm