MS02-0800
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS02-0800
Test hose, M16 x M16 800mm S2DN2/S1SK1620 x 2
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
800 mm
Modell kod
SMS-20-800-B-W3
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
252770
Bruttovikt
0,06 Kg
Nettovikt
0,06 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=800MM, 630 Bar