MS01-0630
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS01-0630
MÄTSLANG M16x2 - G1/4"
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
630 mm
Model code
SMS-20/M1/4-B-OR-630-B-W3
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
342570
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
R1/4"manometer/M16X2 L=630mm 801.10.162/6400/801.50.104