MS01-1000
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS01-1000
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1000 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
1000 mm
Model kode
SMS-20/M1/4-B-OR-1000-B-W3
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
118284
Bruttovikt
0,088 Kg
Nettovikt
0,088 Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
R1/4"manometer/M16X2 L=1000mm 801.10.162/6400/801.50.104