MS02-10000
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS02-10000
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 10000 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
10000 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
322898
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Läggs i påse med Etikett
Artikel datablad
Andra tittar på
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm