Bell housing SAE B x B5/132 LMC300AFSX070
…
Läs mer
Artikelnummer:
LMC300AX070
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
LMC300AX070
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MP Filtri
Depth
170 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter mountinghole
235 mm
Holes circle
265 mm
Material
Aluminium
Motor size
132 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-B
Recess towards engine
230 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C