LMG160MFS1004S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Bultcirkel
130 mm
Bultgänga metrisk
M8
Diameter bulthål
9,0 mm
Diameter fläns
160 mm
Diameter monteringshål
110 mm
Djup
70 mm
Modell kod
LMG160MFS1004S
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
71 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
1
Recess mot motor
110 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C