LMC250M1004S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
LMC250M1004S
Mellanstycke Gr.1 x B5/100-112
Specifications
Dimensions and shipping
Boltcirkel
215 mm
Boltgevind metrisk
M12
Diameter bolthul
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter montagehul
185 mm
Dybde
105 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
100, 112 IEC
Pumpegruppe
1
Reces mod motor
180 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C