Mellanstycke SAE-B x B5/100-112 LMC250AFSQ070
…
Læs mere
Varenummer:
LMC250AQ070
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
LMC250AQ070
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
MP Filtri
Depth
138 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter mountinghole
185 mm
Holes circle
215 mm
Material
Aluminium
Motor size
100, 112 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-B
Recess towards engine
180 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C