LMG250MFS3004E
Artikelnummer:
LMG250MFS3004E
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
MP Filtri
Depth
126 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter mountinghole
185 mm
Holes circle
215 mm
Material
Aluminium
Model code
LMG251MFS3004E
Motor size
100, 112 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
3
Recess towards engine
180 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C