LMG300MFS3M04S
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Boltcirkel
265 mm
Boltgevind metrisk
M12
Diameter bolthul
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter montagehul
235 mm
Dybde
145 mm
Materiale
Aluminium
Model kode
LMG300MFS3M04S
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
132 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
3
Reces mod motor
230 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C