XGE10LN38
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
20 varianter
Valgt variant:
XGE10LN38
Adapter 10L, NPT3/8''
Tillbehör (1)
Dobbelt skærering - ø10L
Partnumber:
FIDS10LS
Specifications
Dimensions and shipping
D1
10 mm
D2
7 mm
Diameter rør
10 mm
Dimension i
15 mm
Gevind T
3/8 NPT
Gevind udvendig
3/8 NPT
L
32 mm
L1
40 mm
L2
25 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-10L3/8N-W3
Mærke navn
Stauff
S1
19 mm
S2
19 mm
Serie
L
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
i
15 mm