XWE12LKR
Förpackningsstorlek:
40 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
XWE12LKR
Adapter 90° 12L, Utv-R 3/8''
Accessories (2)
Skärring 12LS
Partnumber:
DPR12LS
Mutter 12L (M18x1.5)
Partnumber:
M12L
Specifications
Dimensions and shipping
D1
12 mm
D3
9 mm
Diameter rör
12 mm
Dimension i
13 mm
Gänga utv.
R 3/8 BSPT
L
24 mm
L1
32 mm
L2
17 mm
L3
28,5 mm
Modell kod
FI-WE-12LRk-W3
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
17 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
T
R 3/8 BSPT
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
10 mm
i
13 mm