UM10R13-NV24
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
UM10R13-NV24
Mutter Lågtrycksnippel Inv-G1/2'', NV 24mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Gänga inv.
G 1/2 BSP
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
24 mm
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Pakke str.
Stregkode
342271
Brutto vægt
0,03 Kg
Netto vægt
0,03 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Mutter för skärringsmontage på rörstudsar
Artikel datablad
Andre kigger på
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Varenummer:
BR-61953103
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
Varenummer:
150-12L-04
Min. bestillingsenhed er:
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
NK08RN16
5 st
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
Slangnippel Lågtryck Banjonippel Dubbel 8mm/SL4mm
NK02DRN08
10 st
Banjobult M8x1, L=22 C=17
Banjobult M8x1, L=22 C=17
313M8X1
10 st
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
313M12X1.25
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
Banjobult M6x1, L=21 C=17
Banjobult M6x1, L=21 C=17
313M6X1
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
Slangnippel Lågtryck Rak Utv M12x1,5. 6L / SL 6 mm
NK04CEM126
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Slangnippel Lågtryck Rak För inv G1/2 o M18 /SL12mm
NK10DK13M18
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak utv.G 3/8 / SL 8 mm
NK06EN10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
NK08RN14
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 10mm/SL4,5 mm
NK02RN10
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
Presshylsa 1/8
Presshylsa 1/8
Adapter T Inv-M10x1 CCV
Adapter T Inv-M10x1 CCV
Presskoppling MM Utv-M10x1 UR CCV Ø1/8'' Konkav
Presshylsa 3/16
Presshylsa 3/16
M10x1 UF CONV
M10x1 UF CONV