RSGU1-9-12
Förpackningsstorlek:
1000 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-9-12
Gummiklammer, 9mm, B=12, För M5
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
9 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Package size
1000 st
Barcode
224786
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Ø9mm kiinn. Ø5,3mm Leveys 12mm