RSGU1-30-15-W4
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-30-15-W4
Gummiklammer, 30mm, B=15, För M6, W4, 100st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
30 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Width
15 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
361243
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
GUMMIKLAMMER 1-30-15
Artikel datablad
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1