RSGU1-28-12-W4
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
100 st
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-28-12-W4
Gummiklammer, 28mm, B=12, För M5, W4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
28 mm