RSGU1-26-12-W5
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
37 varianter
Utvald variant:
RSGU1-26-12-W5
GUMMIKLAMMER 1-26-12-W5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
26 mm