RSGU1-10-12
Pakke str.:
500 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-10-12
Gummiklammer, 10mm, B=12, För M5, W1
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
10 mm