NK06DRN12
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
NK06DRN12
Slangnippel Lågtryck Banjonippel Dubbel 12mm/SL8mm
Specifications
Dimensions and shipping
DN
8 mm
Diameter banjo
12 mm
Diameter slang inv.
7,5 mm
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Package size
10 st
Barcode
203367
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information