MF1002P10NB
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
MF1002P10NB
Filterinsats MF 10my nom 110 L/min
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hul
28 mm
Diameter udvendig
70 mm
Filtrering
Nominell
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
111 lpm
Længde
140 mm
Model kode
MF1002P10NBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar