MF1001P10NBP01
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
MF1001P10NBP01
Filter element - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hul
28 mm
Diameter udvendig
70 mm
Filtrering
Nominell
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
87 lpm
Længde
90 mm
Model kode
MF1001P10NBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar