MF1002A10HB
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
MF1002A10HB
Returfilterelement till MPF1002, 10my absolut
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter hål
28 mm
Diameter utv.
70 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
65 lpm
Längd
140 mm
Modell kod
MF1002A10HBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar
Pakke str.
Stregkode
400745
Brutto vægt
0,22 Kg
Netto vægt
0,22 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
MF-filterelement för filter installerade i tanken, modellerna MPF och MPT.
Sortiment innehåll
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Andre kigger på
Returfilter 125 l/min G1'' 10my absolut
Varenummer:
MPF1003AG3A10HBP01
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Returfilter MPF, G1", 10my abs
Returfilter MPF, G1", 10my abs
Varenummer:
MPF1002G3A10
Min. bestillingsenhed er:
Returfilter OMT 10my Nom 80lpm
Returfilter OMT 10my Nom 80lpm
OMTF112C10NA1
Returfilter komplett tankmont. 125L/min. abs. 10µm
MPF1103AG101A10HEP01
Return filter - 10my absolut - 3/4" BSP
MPF1001AG2A10HBP01
Returfilter 24 l/min G1/2'' 10my absolut
MPF0301G1A10
Returfilter OMT 10my Nom 45lpm
Returfilter OMT 10my Nom 45lpm
OMTF091C10NA
Returfilter komplett 25my absolut 3/4" 95 Lpm
MPF1002AG2A25
Ersättningsfilter Retur 10 µm NBR 100x63.3x314.5mm