8MF0301P10NBP01
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
8MF0301P10NBP01
Filterelement retur 60 lpm 10my nom.
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hul
24 mm
Diameter udvendig
52 mm
Filtrering
Nominell
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
60 lpm
Længde
73 mm
Model kode
MF0301P10NBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar