8MF4002A10HBP01
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
8MF4002A10HBP01
Filterelement Retur MF4002 10my absolut 454 L/min
Accessories (2)
Returfilter - 10my absolut - 1.1/2" BSP
Varenummer:
MPF4002AG2A10HBP01
Returfilter tankmontage 10 my abs. bypass 1,75 bar 450 Lpm
Varenummer:
MPF4002AG3A10HBP01
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter hål
63 mm
Diameter utv.
130 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
454 lpm
Längd
210 mm
Modell kod
MF4002A10HBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar