8MF4003A10HBP01
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
8MF4003A10HBP01
Filterelement Retur MF400 10my absolut 553 L/min
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hål
63 mm
Diameter utv.
130 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
553 lpm
Längd
255 mm
Modell kod
MF4003A10HBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar