DM80068K38
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM80068K38
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm W5
Specifications
Dimensions and shipping
A
105,41 mm
B
52,07 mm
C
54,61 mm
D
59,69 mm
Diameter rör
38 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Package size
Barcode
254207
Gross weight
0,953 Kg
Net weight
0,953 Kg
Country of origin
swe
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm
Artikel datablad
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål
Partnumber:
DM80068G38
Package size:
Min. order quantity is:
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm Syrafast
Partnumber:
DM8002K50
Min. order quantity is:
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/4'' - Rör 38 mm Syrafast