DM80066K25
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM80066K25
Koppling Pyplok Rak, 25S, Utv-M 36x2.0 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
35,31 mm
B
35,31 mm
C
41,91 mm
D
45,97 mm
Diameter rör
25 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Förpackningsstorlek
Streckkod
253529
Bruttovikt
0,477 Kg
Nettovikt
0,477 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
Måttskiss
Koppling Pyplok Rak, 25S, Utv-M 36x2.0 mm
Artikel datablad
Andra tittar på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål