DM80066K12S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM80066K12S
Koppling Pyplok Rak, 12S, Utv-M 20x1.5 mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
A
56,64 mm
B
18,59 mm
C
26,92 mm
D
22,1 mm
Diameter rör
12 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Package size
Barcode
355096
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak, 12S, Utv-M 20x1.5 mm
Artikel datablad
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål