BVR14P01
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
BVR14P01
Filterindikator Returfilter Visuell 1.4 bar, 1/8'' ansl. ned
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter
43 mm
Gänga
R 1/8 BSPT
Modell kod
BV R 14 P01
Märke namn
MP Filtri
Passar till
MPF, MPH, MPT
Portplacering
Sida
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
10 bar
Tryckmätning
0 - 6 Bar
Typ
Manometer
Förpackningsstorlek
Streckkod
392922
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
1,4bar (0-10bar) R1/8" alalähtö
Sortiment innehåll
3D-fil
Länkar
Produktkatalog
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Produktkatalog
Andra tittar på
Filterindikator Returfilter Visuell 1.4 bar, 1/8'' ansl. bak