Spole M19-24D-33W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
20 varianter
Valgt variant:
Spole M19-24D-33W-DN
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
19.1 mm
Effekt W
33 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
56 mm
Modell
M19
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
24 V
Ström
DC
Package size
Barcode
374785
Gross weight
0,37 Kg
Net weight
0,37 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
Spole M16-24D-26W-DN
Spole M16-24D-26W-DN
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Spole Poclain NG6 24 VDC
Spole Poclain NG6 24 VDC