EDFM-5-24VDC
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
EDFM-5-24VDC
Spole ORTA 24VDC, EDFM
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
14.2 mm
Effekt W
26 W
Længde
40 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Spænding
24 V
Stiktype
DIN 43650 Form A
Strømtype
DC
Package size
Barcode
305978
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Spole ORTA 24VDC, EDFM