MR-045-O-230AC
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
MR-045-O-230AC
Spole Poclain NG6 230 VAC
Tillbehör (1)
KONTAKT MPM DIN-A LIKR+VAR+LED 220VAC
Partnumber:
53209TR2220V
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Poclain hydraulics
Current type
AC
Diameter inner
22.1 mm
Length
53 mm
Power W
30 W
Voltage
230 V