C31-D24K7/22
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
C31-D24K7/22
Spole Duplomatic DS5, 24VDC, Deutsch DT04-2P
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Duplomatic
Current type
DC
Diameter inner
31 mm
Length
72 mm
Plug type
Deutsch
Power W
48 W
Voltage
24 V
Package size
Barcode
425998
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Others has been looking for
Coil M19-24RA-33W-DN
Coil M19-24RA-33W-DN
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Spole Duplomatic DS3 220DC DIN kontakt
Partnumber:
C22S3-D220K1/12
Min. order quantity is:
Spole SUN 24VDC DIN-A 25W id=16 L=50,5mm
740224D
Coil 24 VDC
Coil 24 VDC
MR-060-O-24DC
Spole Vickers 24VDC
Spole Vickers 24VDC
300AA00128A
Spole Vickers 24V för DG4V3 DIN
507848
Spole SUN 24VDC J-T 22W
Spole SUN 24VDC J-T 22W